Juventus, Asamoah ile devam edecek!

Juventus, Asamoah ile devam edecek!

 

Galatasaray’ın sezon sonunda transfer etmeyi planladığı Kwadwo Asamoah ile ara transfer döneminde ön görüşme yaparak sözleşme imzalamak istiyordu. Ancak Juventus, pazarlığa yanaşmıyor ve Asamoah ile devam etmeyi düşünüyor.

Galatasaray’ın sezon başından bu yana ilgilendiği Asamoah’dan yine bir sonuç alamıyor. Juventus, bir kez daha Galatasaray’a olumsuz yanıt verdi.

Kwadwo Asamoah’ı ara transfer döneminde ikna etmeyi planlayan Galatasaray ile pazarlığa bile oturmayan Juventus’un sezon sonunda sözleşmesi bitecek oyuncusunu bırakmaya niyeti olmadığı kaydedildi. Özellikle teknik direktör Igor Tudor’un çok istediği Asamoah, Galatasaray’ın önerisini kabul etmişti. Fakat Juventus, Galatasaray’ın tüm tekliflerini reddetmiş böylelikle transfer iptal olmuştu. Bunun üzerine Igor Tudor, yönetimden eski öğrencisi Latovlevici’yi istemiş ve transfer gerçekleşmişti.

İkna çabaları sürecek

Latovlevici’nin beklentileri karşılayamaması üzerine Asamoah ile bir kez daha görüşen Galatasaray, Juventus’a da cazip bir teklif yapmıştı. Ancak oyuncuyu satmayı düşünmediklerini söyleyen Juventus cephesi, Galatasaray’ın hayallerini bir kez daha suya düşürdü. Galatasaray, son çare olarak sözleşmesi bitmeden oyuncu ile ön protokol imzalamayı ve daha sonra sezon sonunda Juventus’dan bedelsiz olarak transfer etmeyi düşünüyor. Fakat Asamoah’ın buna yanaşıp yanaşmayacağı bilinmediğinden dolayı Galatasaray şimdiden alternatifler üzerinde yoğunlaşmaya başladı.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir